Co je to mikropigmentace 

Jedná se o zjemněnou, bezrizikovou metodu semi-permanentního make-upu, kdy do horní vrstvy pleti vpravujeme přírodní pigment. Výsledkem je přirozený vzhled a přirozený make-up, který si udrží tvar a barvu i při sportu a koupání. Mikropigmentace Vám také ušetří čas při každodenním běžném líčení. Provádíme ji speciálním špičkovým přístrojem.

Jak dlouho mi vydrží mikropigmentace?

Mikropigmentace Vám vydrží na pleti 1 až 3 roky, záleží na typu pleti, zdravotním stavu a psychickém rozpoložení.

Jak je procedura aplikována a jak dlouho trvá?

Zákrok provádíme pigmentovacím perem, které je součástí speciálního přístroje. Pomocí ultra tenké sterilní jednorázové jehly je pigment vpravován do horní vrstvy pokožky. Doba zákroku záleží, jakou partii obličeje pigmentujeme (obočí, oční linky, rty) a trvá 1 – 2 hodiny.

Je aplikace bolestivá, dochází ke krvácení?

Zákrok je bezbolestný, probíhá za použití anestetického gelu. Jedná se o šetrnou metodu pigmentace pokožky, při které nedochází ke krvácení a vzniku stroupků (k čemuž dochází u běžného permanentního make-upu).  

Je možné se přes mikropigmentaci líčit?

Přestože k úplnému zhojení pokožky po zákroku dochází po cca 4 týdnech, běžné líčení doporučujeme po pátém dnu po zákroku.

Jsem alergická na kosmetické přípravky a líčidla. Mohu podstoupit tento zákrok?

Při mikropigmentaci používáme hypoalergenní pigmenty i anestezii. Pokud jste si však  vědoma možné alergické reakce, doporučujeme Vám navštívit nás předem. Při této návštěvě Vám provedeme test snášenlivosti pokožky na anestezii a pigmenty.