Jak bude vypadat mé obočí těsně po zákroku? 

Jedná se o velmi šetrný zákrok, jehož výsledkem je přirozený vzhled obočí.  Z tohoto důvodu nejste ani těsně po zákroku jakkoli omezena, Vaše okolí si všimne jen výrazného a upraveného obočí. 

Jakou barvu obočí – pigmentu si mám zvolit a podle čeho ji určujeme?

Volba pigmentu vychází zejména z pigmentu Vaší pokožky, přirozené barvy vlasů a barvy očí a také podle reakce pokožky na sluneční záření. Výběr pigmentu konzultujeme společně  dle vzorníku pigmentů.

Jaký tvar obočí se na mne nejlépe hodí a jaký bude výsledek? 

Navrhovaný nejvhodnější tvar obočí Vám  předem předmalujeme tak, abyste sama viděla budoucí výsledek, mohla jste posoudit jeho vhodnost a jak s tímto tvarem obočí souzníte.

Je zákrok bolestivý a dochází ke krvácení?

Zákrok není bolestivý, protože Vám před i v jeho průběhu aplikujeme anestetický gel. Ke krvácení (velmi malému) dochází ojediněle, vše závisí na Vašem zdravotním stavu, povaze Vaší pokožky a Vašem psychickém rozpoložení. 

Jsem alergická na kosmetické přípravky a líčidla. Mohu podstoupit tento zákrok?

Při metodě 3D vláskování používáme hypoalergenní pigmenty i anestezii. Pokud jste si však vědoma možné alergické reakce, doporučujeme Vám navštívit nás předem. Při této návštěvě Vám provedeme test snášenlivosti pokožky na anestezii a pigmenty.

Stačí mi jedna návštěva? 

Při této metodě je důležité absolvovat celkem 2 návštěvy. Po první návštěvě, při které Vám vytvoříme zcela nové obočí, je při druhé návštěvě třeba provést Vám kompletní obnovu pigmentu (korekce) tak, aby daný efekt vydržel co nejdelší možnou dobu. 

Jak dlouho mi microblading vydrží?

Jelikož se jedná o nejšetrnější a přirozenou metodu tetování obočí, výsledný efekt vydrží cca 1 – max 2 roky. Dobu trvání výsledného efektu ovlivňuje typ Vaší pokožky a celkový zdravotní stav.

Budu po zákroku nějak omezena a jak mám o obočí pečovat?

Těsně po zákroku a po dobu 10 dnů po něm Vám nedoporučujeme aplikaci jakýchkoli krémů a jiných přípravků na pleť, doporučujeme minimalizovat kontakt s vodou (tzn. intenzivní koupání, saunování) a také se sluncem a soláriem. Také Vám nedoporučujeme intenzivní sport, při kterém dochází k nadměrnému pocení. V průběhu hojení pokožky cca 5. – 10. den po zákroku, dochází k vylupování přebytečného pigmentu, který nebyl pokožkou přijat. Během této doby může dojít ke stahování pokožky, jejímu svědění a následnému odloupnutí tzv. pigmentové blanky. Doporučujeme Vám tyto blanky neodstraňovat násilím.