O nás

Vznik našeho kosmetického studia sahá do roku 2003. Tehdy jsme se zaměřili na kosmetické služby se zaměřením na péči o pleť. Postupem času jsme ze strany našich klientek pocítili velký zájem o úpravu kontur obličeje, a to zejména obočí a očních linek. Stále častěji si klientky přály upravit obočí, tedy modelaci, barvení a také barvení řas. Ale přáním klientek bylo, aby měly krásné obočí neustále, nemusely jej stále barvit a modelovat a čím dál více mluvily o permanentním make‐upu. Klasický permanentní make‐up nás však neoslovil, jelikož se již tenkrát jednalo o metodu překonanou. A to se neslučuje s naší filozofií. Tou je zachovat přirozenou krásu každé ženy a tuto krásu jen podtrhnout. Proto nás oslovila tenkrát nová metoda kosmetického tetování, mikropigmentace. Jedná se o jemnější metodu zachovávající přirozený vzhled partií obličeje. Přitom je šetrnější k pokožce. Po absolvování náročného odborného školení jsme věděli, že to je ta správná cesta pro nás i naši klientelu. Spokojenost našich klientek s mikropigmentací obočí, očních linek a rtů byla pro nás tou největší odměnou.

Ale jako v každém oboru jde vývoj stále dopředu, objevili jsme asi před 4 lety na veletrhu novou metodu kosmetického tetování obočí, tzv. vláskování nebo chcete‐li 3D či microblading. Její jedinečnost spočívá ve vzhledu tak přirozeném, že Vaše nové obočí je prakticky k nerozeznání od pravého.

Za dobu 4 let jsme dovedli tuto metodu k dokonalosti, stejně tak jako úpravu očních linek a rtů. Spousta našich spokojených klientek vlastně rozhodlo za nás. Právě ony rozhodly, že jsme upustili od klasických kosmetických služeb a naplno se věnujeme jen kosmetickému tetování kontur obličeje, a to těmi nejnovějšími metodami.

Důvodem vzniku značky Symetria pak bylo pojmenovat portfolio našich produktů, tedy kosmetického tetování obočí, rtů a očních linek, které poskytujeme v perfektní profesionální kvalitě. Jezdí za námi klientky z celé ČR a i my jezdíme za nimi. Spolupracujeme s partnerskými kosmetickými salony, jejichž klientky si žádají čím dál více právě nás.

Mnoho našich spokojených klientek a spolupracujících kosmetických salonů již ví, že se Symetriem podtrhnete Vaši jedinečnost a zůstanete přirozeně krásná.


Nahoru