3D Vláskování obočí

Vláskování obočí, je zcela nová metoda permanentního make­upu. Nerozeznáte, že se nejedná o přirozené obočí, nýbrž o vytetované jednotlivé chloupky. Většina salonů provádí klasický permanentní make­up obočí, při kterém se tetuje celistvá plocha a nikoli jednotlivé chloupky. Při metodě vláskování obočí speciálním perem a technikou provedení docílíme jednotlivých tenkých i silnějších chloupků a aplikací i dvou odstínů pigmentu můžeme vytvořit 3D efekt obočí. Vláskováním obočí lze vymodelovat úplně nové obočí, doplnit místa, kde obočí vypadává nebo vylepšit tvar, délku, klenutí a zahuštění obočí. Zákrok není časově náročný a trvá max. 2 hodiny. Výhodou vláskování je, že po zákroku nejste v průběhu běžného dne jakkoli limitována. Pokožka se Vám po zákroku rychle zhojí. Před zákrokem Vám aplikujeme anestetický gel, který místo znecitliví. Rozhodnete-li se pro vláskování obočí, navštívíte nás dvakrát. Po první aplikaci následuje cca po 1 měsíci aplikace druhá, tzv. korekce. Při korekci pigment aplikujeme znovu na již vytvořené chloupky a tak docílíme maximální trvanlivosti Vašeho nového obočí. Proto je provedení korekce velmi důležité. Délka trvanlivosti perové metody je individuální. Záleží na zdravotním stavu, typu pleti a na pigmentu kůže. Takové obočí Vám vydrží 1–2 roky.

Zákrok není časově náročný a trvá max. 2 hodiny. Výhodou vláskování obočí je, že po zákroku nejste v průběhu běžného dne jakkoli limitována (nedoporučujeme však zvýšenou fyzickou zátěž, při které dochází k pocení, přímé sluneční záření vč. solária a koupání v bazénu). Pokožka se Vám po zákroku rychle zhojí. Před zákrokem Vám aplikujeme anestetický gel, který místo znecitliví. Rozhodnete-li se pro vláskování obočí, navštívíte nás dvakrát. Po první aplikaci následuje cca po 1 měsíci aplikace druhá, tzv. korekce. Při korekci pigment aplikujeme znovu na již vytvořené chloupky a tak docílíme maximální trvanlivosti Vašeho nového obočí. Proto je provedení korekce velmi důležité. Délka trvanlivosti perové metody je individuální. Záleží na zdravotním stavu, typu pleti a na pigmentu kůže. Takové obočí Vám vydrží 1–2 roky.

Vláskování obočí si přejete zejména z následujících důvodů:

Před vláskováním obočí

Před zákrokem doporučujeme:
 • Nepijte kávu ani jiné energetické nápoje.
 • 4 hodiny před zákrokem nekuřte.
 • Neprovádějte zvýšenou fyzickou zátěž, při které dochází k nadměrnému pocení.
 • V den aplikace nepoužívejte žádný make-up.

Léky a zdravotní problémy mohou ovlivnit aplikaci touto metodou, citlivost pokožky a trvanlivost nového obočí.

Po vláskování obočí

Po zákroku doporučujeme:
 • Po dobu 10 dnů nenamáčejte danou partii ve vodě.
 • Po dobu 10 dnů nepoužívejte žádný pleťový krém ani jiný prostředek (např. vazelína atd.).
 • Těsně po zákroku se nevystavujte přímému slunečnímu záření vč. solária.
 • Vyvarujte se se velké fyzické zátěži způsobující nadměrné pocení.

Mikropigmentace obočí

Mikropigmentace obočí je zjemněná metoda permanentního make­upu. Funguje na principu vpigmentování barviv, neboli pigmentů do horní vrstvy pokožky, odkud se pomalu ztrácí, záleží na regeneraci kůže, během 3­5 let. Na rozdíl od permanentního make­upu Long-Time­Liner není bolestivá, standardně se provádí bez znecitlivění, nebo s použitím anestetického gelu, nevznikají žádné reakce a působí velmi přirozeným dojmem. Také postup provádění Long­Time­Lineru se výrazně liší od postupu u permanentního make­upu. Tato metoda nezpůsobuje otoky, krvácení, stroupky ani jizvičky. Tvar se do detailu předkresluje a používá se velmi přirozených minerálních barev, u kterých se nevyskytuje žádná alergická reakce.

Mikropigmentace je jemná a šetrná metoda prováděná přístrojem, při které se pigment vpravujeme do vrchní vrstvy pokožky. Nevytváří se stroupky a výsledek vypadá daleko přirozeněji, než u klasického permanentního makeupu. Před zákrokem obočí znecitlivíme anestetickým gelem, zákrok není bolestivý. Tato metoda nezpůsobuje otoky, krvácení, stroupky ani jizvičky. Tvar do detailu předkreslíme a společně odsouhlasíme. Používáme velmi přirozené minerální barvy, u kterých je alergická reakce velmi málo pravděpodobná. Rozhodnete-li se pro mikropigmentaci obočí, navštívíte nás dvakrát. Po první aplikaci následuje cca po 1 měsíci aplikace druhá, tzv. korekce. Při korekci pigment aplikujeme znovu do stejných míst a tak docílíme maximální trvanlivosti Vašeho nového obočí. Proto je provedení korekce velmi důležité.

Před zákrokem doporučujeme:
 • V den zákroku nepijte kávu ani jiné energetické nápoje.
 • 4 hodiny před aplikací prosím nekuřte a nepijte alkohol.
 • V den aplikace nepoužívejte na danou partii líčidlo ani krém.
 • 3 dny před aplikací nechoďte do solária.
Po zákroku doporučujeme:
 • 5 dnů prosím nenavštěvujte veřejná koupaliště a bazény.
 • Bezprostředně po zákroku se prosím nevystavujte přímému slunci ani soláriu nebo se chraňte slunečními brýlemi.
 • Další instrukce Vám poskytneme na místě.

Rozdíly metod kosmetického tetování

Klasický permanentní makeup

Při klasickém permanentním makeupu se přístrojem vpravuje pigment do hlubší vrstvy pokožky, po tomto zákroku se vytvoří stroupek. Zde existuje riziko, že s vyloupnutím stroupku se částečně odstraní i vpravený pigment. Výsledek tohoto zákroku je nejméně přirozený ze všech metod kosmetického tetování. Trvanlivost metody je 3 a více let.

Mikropigmentace

Oproti tomu mikropigmentace je jemnější a šetrnější metoda prováděná taktéž přístrojem, při které se pigment vpravuje do vrchní vrstvy pokožky, nevytváří se stroupky a výsledek vypadá daleko přirozeněji, než u klasického permanentního makeupu. Trvanlivost této metody je 1 – 3 roky.

Vláskování obočí

Provádí se ručně speciální perem, kterým je pigment vpravován do vrchní vrstvy pokožky. Tímto perem se tetuje každý chloupek obočí zvlášť a tím vytváří velmi přirozený vzhled na první pohled nerozeznatelný od přirozeného obočí. Trvanlivost této metody je cca 1 až 2 roky.


Nahoru