Mikropigmentace rtů

Mikropigmentací můžeme upravit velikost a tvar Vašich rtů. Přirozenou barvu lze pouze zvýraznit, ale také se můžete rozhodnout pro nápadnější odstín. Naší přístrojovou technikou docílíme i stínování, které si lze ve výsledku představit jako konturu, kterou rozetřete směrem do středu rtu (3D efekt). Výraznější barva, zvětšený objem a ideální tvar. To mohou být i Vaše nové rty. Po mikropigmentaci budou Vaše rty i nadále působit přirozeně, budou výrazné a smyslně krásné. Běžné permanentní metody úpravy rtů jsou založeny na pouhém vytvoření kontury rtů, která pak působí příliš výrazně a tím i nepřirozeně. My Vám mikropigmentací Vaše rty přirozeně vystínujeme. Rozhodnete-li se pro mikropigmentaci rtů, navštívíte nás dvakrát. Po první aplikaci následuje cca po 1 měsíci aplikace druhá, tzv. korekce. Při korekci pigment aplikujeme znovu do stejných míst a tak docílíme maximální trvanlivosti Vašich nových rtů. Proto je provedení korekce velmi důležité.

Výraznější barva, zvětšený objem a ideální tvar rtů. To mohou být i Vaše nové rty. Po mikropigmentaci budou Vaše rty i nadále působit přirozeně, budou výrazné a smyslně krásné. Běžné permanentní metody úpravy rtů jsou založeny na pouhém vytvoření kontury rtů, která pak působí příliš výrazně a tím i nepřirozeně. Naopak my naší mikropigmentací Vám naneseme pigment od kontury směrem dovnitř rtů.

Mikropigmentaci rtů si přejete zejména z následujících důvodů:

Před mikropigmentací rtů

Před zákrokem doporučujeme:
  • V den zákroku nepijte kávu ani jiné energetické nápoje.
  • 4 hodiny před aplikací prosím nekuřte a nepijte alkohol.
  • V den aplikace nepoužívejte na danou partii líčidlo ani krém.
  • Depilaci horního rtu neprovádějte 48 hodin před aplikací.
  • 3 dny před aplikací nechoďte do solária.
  • Pokud trpíte na opary, je potřeba, abyste se preventivně zaléčila (bližší informace Vám sdělím při objednání).

Po mikropigmentaci rtů

Po zákroku doporučujeme:
  • Po aplikaci permanentního makeupu budou Vaše rty ošetřeny speciálním krémem, který dostanete s sebou domů pro ošetření na další den.
  • 5 dnů prosím nenavštěvujte veřejná koupaliště a bazény.

Nahoru